phone730 001 300


Gabinet czynny:

pn–pt: 10:00-20:00

Przychodnia
ul. Starzyńskiego 2, Szczecin

(gabinet nr 321)
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dane kontaktowe

ul. Starzyńskiego 2
(budynek Przychodni, gabinet nr 321)

Szczecin 70-502

kom. 730 001 300

  

Gabinet czynny:

pn–pt: 10:00 - 20:00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Rejestracja telefoniczna:

poniedziałek–sobota: 9:00 - 20:00

 

W związku z COVID-19 uprzejmie informujemy, że w Gabinecie obowiązuje używanie maseczek osłaniających usta i nos oraz dezynfekcja rąk płynem, który jest dostępny na miejscu. Po każdym Pacjencie stanowisko jest dezynfekowane.

Serdecznie zapraszamy.

Terapie przeciwbólowe

bolC485ce20plecyCodziennie spotykamy się z coraz to większą grupą pacjentów poszukujących pomocy w medycynie zgodnej z naturą i pozostającą bez skutków ubocznych.
Bardzo często bagatelizujemy sygnały wysyłane przez nasz organizm z braku czasu, czasem nieświadomie. Kiedy pojawia się ból sięgamy odruchowo po doraźne środki zapobiegawcze bez zastanowienia czego tak naprawdę może być on zapowiedzią. Rosnąca ilość osób cierpiących z powodu prowadzenia szybkiego trybu życia, braku ruchu jak i zanieczyszczonego środowiska i modyfikowanej żywności prowadzi do bolesnych zmian w naszym organizmie.

 

Terapia aparaturą Bicom Optima próbuje niwelować różnego rodzaju bóle będące wynikiem urazów, stanów zapalnych, reumatycznych,neuralgicznych i przewlekłych. Do najczęściej pojawiających się problemów bólowych naszego wieku są bezdyskusyjnie schorzenia kręgosłupa oraz stawów.

 

 • Zwyrodnienia kręgosłupa
 • Dyskopatia
 • Rwa kulszowa
 • Stany zapalne stawów
 • „łokieć tenisisty”
 • Bóle reumatyczne
 • Bóle mięśni Bóle pourazowe /stany ostre
 • Stany przewlekłe
 • RZS ( reumatoidalne zapalenie stawów)


glowa20boliPo przeprowadzeniu wywiadu z pacjentem oraz zapoznaniu się ze stanem pacjenta aparaturą „Bicom Optima” oraz specjalistycznymi testami diagnostyki np. ORTOPEDYCZNYM w przypadkach bólów układu ruchu; kręgosłupa, stawów zostaje przeprowadzona terapia. Dobieranie odpowiednich częstotliwości, umożliwia likwidowanie patologicznych przyczyn powstających w strefie bólu.
Przyczyn bólu kręgosłupa może być wiele, z reguły dotyka on osoby z nadwagą i osoby prowadzące mało aktywny tryb życia. Warto poobserwować sposób w jaki wykonujemy większość czynności, być może to w nich tkwi problem.

Stosowanie dodatkowo „Bicom Chipa” w miejscu bólu zdecydowanie podwyższa skuteczność i szybkość poprawy samopoczucia.

 

Dzięki zastosowaniu kanału drugiego-stabilizującego, stało się możliwe zastosowanie informacji substancji stabilizujących jednocześnie z terapią.
W ten sposób obciążony układ, organ może być stabilizowany i wspomagany w krótszym czasie, a nasilenie objawów po terapii zminimalizowane.

Zastosowanie terapii biorezonansowej w bólach napadowych tj.

 

 • migrena
 • bóle menstruacyjne
 • bóle uszu (również przy stanach zapalnych ostrych)
 • bóle zębów itp.

 

Nasza najnowsza aparatura Bicom Optima posiada możliwość stabilizacji równocześnie podczas trwania zabiegu, co znacznie podwyższa efekt terapii oraz możliwości działania terapetycznego bezpośrednio w przyczynę bólu jaką może być stan zapalny, obciążenie grzybicze, bakteryjne, metalami ciężkimi czy inne.

 

Ból jest niejednokrotnie pierwszym zwiastunem choroby, jest nieprzyjemny, a czasami nawet nie do zniesienia, więc warto z nim skutecznie walczyć.

Terapia biorezonansem jest bezpieczna, nie wiąże się z przerwą w normalnym leczeniu, nie wpływa też na wchłanianie leków.

 

Przeciwwskazaniem do terapii jest posiadanie rozrusznika serca, pierwszy trymestr ciąży, chemioterapia.

 

Uwaga: U kilku procent pacjentów terapia może być efektywna już po pierwszej wizycie, ale skuteczność terapii nie jest gwarantowana w każdym przypadku.