phone730 001 300


Gabinet czynny:

pn–pt: 10:00-20:00

Przychodnia
ul. Starzyńskiego 2, Szczecin

(gabinet nr 321)
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasz cel

Terapie

Testy alergiczne

Aparatura Bicom ® Optima

Powstaliśmy z myślą pomocy wszystkim, którzy zmagają się z:

alergiami, nałogami, przewlekłymi bólami oraz obciążeniami organizmu wywołanymi wirusami, bakteriami, pasożytami, metalami ciężkimi.

  • Odczulanie alergii
  • Terapie przeciwbólowe stanów przewlekłych i ostrych
  • Terapie schorzeń przewlekłych  Terapie antynikotynowe, antyalkoholowe i innych nałogów 
  • Terapie obciążeń organizmu np. grzyby, metale ciężkie etc. 
  • Możliwość wspomagania terapii w ponad 480 jednostkach chorobowych

Testy alergiczne wykonywane w naszym gabinecie są całkowicie bezbolesne i bezinwazyjne. Pozwala to na uzyskanie natychmiastowych wyników diagnostyki. Bezbolesny charakter testów sprawia, iż mogą być one bez problemu wykonywane u dzieci poniżej 3-go roku życia. Wykrycie reakcji alergicznej u pacjenta pozwala nam na opracowanie i zaproponowanie odpowiedniego planu odczulania (w celu tzw. wyrównania energii i w konsekwencji usunięcia alergii.)

Urządzenie diagnostyczno-terapeutyczne do biorezonasu o szerokim spektrum możliwości, łączące w sobie diagnostykę oraz 5 modułów terapeutycznych.

 

Rezonans dla dzieci

Współpracujemy z firmą Monadith-Biomed s.c., która nieprzerwanie od 1993 roku jest jedynym Autoryzowanym Przedstawicielem na Polskę niemieckiej firmy Regumed Gmbh z Monachium, producenta urządzeń  BICOM®OPTIMA.

 

Zajmujemy się diagnozowaniem i terapią przyczyn, NIE samych skutków, które często mają tendencje do powrotów. Odpowiedni dobór terapii pozwala na trwałe pozbycie się uciążliwości codziennego funkcjonowania.

 

Wszystkie zabiegi terapeutyczne z zastosowaniem certyfikowanej Aparatury Bicom®Optima  wykonywane są przez profesjonalnych terapeutów, posiadających wysokie kwalifikacje. Dobór odpowiedniego programu terapeutycznego poprzedzony jest dokładnym wyjaśnieniem zasad działania biorezonansu oraz gruntownym wywiadem, pozwalającym perfekcyjnie dobrać terapię.

 

Matka z córką