phone730 001 300


Gabinet czynny:

pn–pt: 10:00-20:00

Przychodnia
ul. Starzyńskiego 2, Szczecin

(gabinet nr 321)
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dane kontaktowe

ul. Starzyńskiego 2
(budynek Przychodni, gabinet nr 321)

Szczecin 70-502

kom. 730 001 300

  

Gabinet czynny:

pn–pt: 10:00 - 20:00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Rejestracja telefoniczna:

poniedziałek–sobota: 9:00 - 20:00

 

W związku z COVID-19 uprzejmie informujemy, że w Gabinecie obowiązuje używanie maseczek osłaniających usta i nos oraz dezynfekcja rąk płynem, który jest dostępny na miejscu. Po każdym Pacjencie stanowisko jest dezynfekowane.

Serdecznie zapraszamy.

Jak to działa ? 

W każdej komórce organizmu nieustannie zachodzą reakcje chemiczne i każda wokół siebie wytwarza pole elektromagnetyczne. Niekiedy bakterie, wirusy, czy alergeny (różne rodzaje pokarmu, konserwanty, pyłki roślin, kurz, pleśnie, sierść zwierząt) to pole zakłócają. Każde takie wydarzenie pozostawia ślad w pamięci organizmu. Mówiąc w uproszczeniu, zostaje ono zapisane na „twardym dysku”. Stąd po jakimś czasie, zwłaszcza przy alergii, ponownie daje o sobie znać, np. wysypką, swędzeniem skóry, katarem, kaszlem, biegunką i bólami głowy. Właśnie na „naprawianiu” zakłóconych fal elektromagnetycznych opiera się odczulanie za pomocą biorezonansu. Zasada jest stosunkowo prosta - wysyłane z organizmu drgania własne (fale elektromagnetyczne) płyną do urządzenia BICOM OPTIMA, swego rodzaju instrumentu, który je odczytuje, przetwarza i odpowiednio zmienia (niejako odwraca, jak w lustrze) i odsyła już „naprawione” z powrotem do pacjenta. Dzięki temu wygasza się pamięć na alergenie i inne dolegliwości - „twardy dysk zostaje oczyszczony”.

 

Podczas zabiegu pacjent nie odczuwa żadnego bólu, relaksuje się trzymając elektrody w dłoniach (zwykle są to kule kojarzone z tą metodą), a po zabiegu zalecane jest wypicie ok. 1,5l wody w ciągu najbliższych 12 godzin bez konieczności zażywania jakichkolwiek leków.

 

W trakcie jednego zabiegu wycisza się uczulenie na konkretny czynnik alergizujący, przy czym na dłuższy czas (kilku - kilkunastu lat lub trwale) efekt utrzymuje się w ok. 70 proc. przypadków. U pozostałych osób odczulanie należy powtórzyć. Chociaż wszystko przebiega zgodnie z prawami fizyki, często poprawa jest natychmiastowa, co niekiedy wygląda jak cudowne uzdrowienie. Bywa, że do gabinetu przychodzą osoby, które reagują dusznościami na kurz albo sierść. Po terapii, stosując się do zaleceń, objawy znikają od razu lub w ciągu kilku dni po zabiegu – szczególnie to jest widoczne u dzieci (ze względu na przyspieszony metabolizm).