phone730 001 300


Gabinet czynny:

pn–pt: 10:00-20:00

Przychodnia
ul. Starzyńskiego 2, Szczecin

(gabinet nr 321)
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dane kontaktowe

ul. Starzyńskiego 2
(budynek Przychodni, gabinet nr 321)

Szczecin 70-502

kom. 730 001 300

  

Gabinet czynny:

pn–pt: 10:00 - 20:00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Rejestracja telefoniczna:

poniedziałek–sobota: 9:00 - 20:00

 

W związku z COVID-19 uprzejmie informujemy, że w Gabinecie obowiązuje używanie maseczek osłaniających usta i nos oraz dezynfekcja rąk płynem, który jest dostępny na miejscu. Po każdym Pacjencie stanowisko jest dezynfekowane.

Serdecznie zapraszamy.

Zauważyli Państwo u siebie w ostatnim czasie niepokojące objawy? Męczący katar? Nęka nieustanny kaszel, lub ciało pokrywa nieprzyjemna wysypka? Powodem tego mogą być różnego rodzaju alergeny. W maju warto zwrócić uwagę szczególnie na sosnę, która w tym okresie intensywnie pyli. Ładna pogoda zachęca do chodzenia na spacery do parków czy lasów, gdzie mamy styczność właśnie z tym drzewem. Również w tym okresie trzeba uważać na trawy czy dęby, które to zaczynają wchodzić w fazę pylenia. Ponadto, męczący może okazać się Cladosporium. Jest to grzyb, który jest uciążliwy dla alergików zwłaszcza w okresie między majem, a sierpniem.

 

 

Dlatego, jeśli rozpoznali Państwo u siebie w ostatnim czasie niepokojące zmiany, serdecznie zapraszamy do nas na konsultacje oraz ewentualne testy!